biustonosz sportowy Momentum

Biustonosz sportowy Momentum 5529 z serii Anita Active został oznaczony  biustonosz sportowy Momentumnagrodą Red Dot za najlepsze dopasowanie 2011 roku.

Historia konkursu “Red Dot” sięga 1955 roku. Od tego czasu corocznie jury nagradza wybitne osiągnięcia w dziedzinie wzornictwa w kilku kategoriach. Jest to międzynarodowe grono składające się z dobrze znanych profesjonalistów z dziedziny projektowania. Jest to prestiżowa nagroda nadawana co roku w Niemczech. za rok 2011 nagroda  została przyznana biustonoszowi Anita Momentum za najlepsze dopasowanie, funkcjonalność oraz wygląd.

Biustonosz sportowy Momentum jest dostępny od miski B do H. Oddychający materiał High-Tech zapewnia doskonały dopływ powietrza i wspomaga tym samym Twoje możliwości sportowe. Biustonosz ten redukuje ruchy biustu do minimum i zapewnia podtrzymanie także przy większych miseczkach. Cudowny komfort dają całkowicie płaskie szwy oraz bezszwowe, miękko podszyte miseczki. Kolejna zasada- podszyte na całej szerokości, regulowane, komfortowe ramiączka chronią szyję.
Biustonosz Anita Momentum 5529 – opis