biustonosz do jazdy konnej oraz specjalistyczne spodenki

biustonosz do jazdy konnej prezentuje Lotje SchootsBiustonosz do jazdy konnej – zapewnij biustowi optymalne podtrzymanie.

Jazda konna to nie tylko sport , ale dzięki bliskiemu kontaktowi z jakże wspaniałym zwierzęciem jakim jest koń, to ogromna przyjemność. Coraz więcej osób spędza wolny czas w siodle. To nie tylko mile spędzone chwile ale i doskonałe ćwiczenia. Pamiętajmy jednak, że  podczas jazdy konnej biust jest szczególnie narażony na niekorzystne zmiany, rozciąga się i zmienia kształt. Często tez Panie z większym biustem odczuwają nieprzyjemny ból. Dlatego warto zainwestować w profesjonalny biustonosz sportowy , który ochroni biust przed niekorzystnymi zmianami.

Mistrzyni Europy Juniorów w Jeździe Konnej – Lotje Schoors poleca profesjonalną bieliznę sportową Anity. Na zdjęciu Lotje w biustonoszu Anita Momentum 5529 i szortach do jazdy konnej Anita 1690.

Zapraszamy też na stronę
http://www.galopuje.pl/konie,zadbaj-o-biust-podczas-jazdy-konnej,13594.html

Więcej o produktach :

– biustonosz sportowy Anita 5529 momentum

Specjalistyczny biustonosz sportowy o najwyższym stopniu podtrzymania – również przy dużych rozmiarach.
Biustonosz sportowy Anita Momentum gwarantuje optymalne podtrzymanie biustu podczas każdej aktywności sportowej, co ma korzystny wpływ na tkankę łączną.
Podczas aktywności sportowej rozciąga się tkanka łączna , na skutek czego biust traci swój kształt i sprężystość . Profesjonalny biustonosz sportowy chroni i optymalnie podtrzymuje biust. Dzięki niemu tkanka pozostaje nienaruszona i nie traci swojej elastyczności.

– spodenki sportowe Anita 1690

Sportowe spodenki z nogawkami do kolan i wyższym tyłem. Spodenki zapewniają bardzo wysoki komfort noszenia podczas wszelkiej aktywności sportowej. Zapobiegają obtarciom skóry , nie zwijają się i nie uciskają.
Komfortowa i wytrzymała mikrofaza jest przyjazna dla skóry – „oddychająca” i miła w dotyku. Jest też łatwa w pielęgnacji, dobrze się pierze i szybko schnie.
Spodenki zostały skonstruowane w taki sposób, żeby zminimalizować możliwość uszkodzeń skóry, podczas zajęć narażających na obtarcia (jazda konna, jazda na rowerze, fitness itp).